Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde 20 yılı aşkın tecrübemizle tüm projelerinize uygun çelik malzemeler sağlıyoruz. Şartname gereklilikleri, PPAP’lar, teknik beklentiler söz konusu olduğunda ihtiyacınızı doğru anlayarak doğru malzemeyi en iyi şartlarda vermek için çalışmaktayız.
Özel  çelikler  alanında  uzman  bir ticari kuruluş olan Bimeks Çelik A.Ş’ nin otomotiv sanayisinde  çok önemli  bir yeri olan Bursa bölgesinde faaliyetlerini arttırma kararı  çerçevesinde  kurulmuş bir firma olarak  2000 yılı başında İtalyan Çelik üreticisi RODACCIAI grubunun Bimeks Çelik’e ortak olması ile bu grupta yer alan tüm üretici firmaların ve dünyanın dört bir yanında nitelikli çelikler üreten birçok farklı üreticinin de ürünlerini tedarik etmekteyiz.
ISO 9001 sertifikasyon gerekliliklerini 15 yıldır Bureau Veritas denetiminde gerçekleştiriyoruz. 
Otomotiv, beyaz eşya ve havacılık sektörünün güncel projelerine sağlamakta olduğumuz malzemeler işlenerek dünyanın dört bir yanında güvenle kullanılıyor. 
Çelik sektöründe deneyimli ve teknik kabiliyeti yüksek kadromuz ile yurt içi ve yurtdışına hedeflenen tüm projeleriniz için güvenilir bir çözüm ortağı olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.
Saygılarımızla,
Bursa Çelik Ekibi